Уряд виділив додаткові 220 мільйонів гривень на підтримку Збройних Сил України

Уряд виділив додаткові 220 мільйонів гривень на підтримку Збройних Сил України

Уряд виділив додаткові 220 мільйонів гривень для ЗСУ

Уряд України доповнив фінансування Сил оборони на 220 мільйонів гривень, використавши кошти, які були заплановані для Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко. За її словами, ці кошти залишилися невикористаними в бюджеті.

Зокрема, 100 мільйонів гривень буде направлено на підготовку кадрів Національної гвардії, 70 мільйонів гривень — Міністерству оборони для розвитку, закупівлі, модернізації та ремонту озброєння, а 50 мільйонів гривень — на діяльність Головного управління розвідки.

«Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України», – зазначила Свириденко.

Нагадаємо:

З 15 червня 2023 року громадяни можуть укладати нові контракти на військову службу у ЗСУ, згідно з постановою уряду про запровадження нових типів контрактів.

Раніше повідомлялося, що в бюджеті на 2026 рік не передбачено коштів на реалізацію експериментального проєкту, який передбачає підвищення виплат військовослужбовцям.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

п'ятнадцять − десять =