Укрпошта коригує роботу у прифронтових містах через обстріли
Протягом останніх двох днів російські війська завдали ударів по інфраструктурі “Укрпошти” у прифронтових населених пунктах, що змусило компанію внести зміни у свої операції.
Про це повідомила “Укрпошта”.
Зокрема, у Сумах внаслідок обстрілів постраждали сортувальний центр, адміністративна будівля та одне з відділень.
Завдяки швидкій та злагодженій роботі команди у Сумах, сортувальний центр і відділення вже відновили обслуговування клієнтів у штатному режимі, хоча роботи з ліквідації наслідків в адміністративній будівлі тривають.
Водночас, ворожі обстріли продовжуються у прифронтових містах Сумщини, зокрема в Білопіллі та Ворожбі. Сьогодні Білопілля зазнало нового ракетного удару.
Як зазначив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський, компанія залишається єдиною, яка продовжує працювати разом із комунальними службами, поліцією та ДСНС у цих районах. Для забезпечення безпеки людей, обслуговування в цих населених пунктах проводиться за допомогою пересувних відділень, що працюють в залежності від ситуації.
У Нікополі спостерігається цілеспрямоване “полювання” на автотранспорт “Укрпошти”. Компанія вже запроваджує резервні безпекові схеми роботи, щоб ускладнити подальші атаки.
З міркувань безпеки деталі нових маршрутів не розголошуються, проте “Укрпошта” продовжує надавати мешканцям Нікополя повний спектр послуг, можливі лише тимчасові зміни в розкладі.
Нагадаємо:
Раніше повідомлялося, що російський дрон атакував автівку “Укрпошти” у Нікополі, в результаті чого був поранений водій.
Також раніше стало відомо, що з початку повномасштабної війни “Укрпошта” втратила вже 425 автівок.
Окрім того, 8 червня російський “шахед” вразив сортувальний хаб “Укрпошти” в Харкові, що змусило компанію змінити схему обробки та доставки відправлень на резервну.
