Українські легкоатлети здобули 7 медалей на чемпіонаті Балканської Асоціації

Українські легкоатлети здобули 7 медалей на чемпіонаті Балканської Асоціації
Українські легкоатлети здобули 7 медалей на чемпіонаті Балканської Асоціації

Федерація легкої атлетики України

Українські легкоатлети здобули сім нагород на чемпіонаті Балканської Асоціації, який проходив у Греції.

Про це повідомила Федерація легкої атлетики України.

Зокрема, Україна виборола три золоті медалі: Дмитро Багінський переміг у бігу на 110 метрів з бар’єрами, Ірина Климець була найкращою в метанні молота, а Тетяна Білик отримала золото в багатоборстві.

Срібну медаль здобула Аліна Кишкіна у бігу на 400 метрів з бар’єрами.

Бронзові нагороди виграли: Олександр Погорілко у бігу на 400 метрів, Валентин Лобода у стрибках із жердиною та естафетна команда 4х400 метрів у складі Вовченка, Погорілка, Сміяна та Барабанова.

Підсумок по нагородах на чемпіонаті Балканської Асоціації (Греція)

  • 3 “золота” – Багінський (110 з/б), Климець (молот), Білик (багатоборство)
  • 1 “срібло” – Кишкіна (400 м з/б)
  • 3 “бронзи” – Погорілко (400 м), Лобода (жердина), естафетна команда 4х400 (Вовченко, Погорілко, Сміян, Барабанов)

Загалом українську команду на турнірі представляли 24 спортсмени.

Нагадаємо, що українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх здобула перемогу на турнірі Ігри FBK-2026 у Нідерландах, який є етапом Континентального туру з легкої атлетики.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + чотири =