У Львівській області зафіксовано новий випадок браконьєрства: вбиту козулю виявили у лісі

У Львівській області зафіксовано новий випадок браконьєрства: вбиту козулю виявили у лісі

Сума завданих збитків мисливству становить 32 тисячі гривень

У Великомостівській територіальній громаді, неподалік села Бутини, інспектори Державної екологічної інспекції виявили тушу мертвої козулі. Завдану шкоду мисливському господарству оцінюють у 32 тисячі гривень. Інформація про подію надійшла у четвер, 25 червня.

Знахідку виявили в урочищі “Кави”

19 червня в урочищі “Кави”, в мисливських угіддях Жовківського МТМР “Лісівник”, було знайдено вбиту козулю. На місце інциденту викликали поліцію, яка склала протокол огляду місця події. Інспекція встановила, що завдана шкода мисливському господарству складає 32 тисячі гривень.

Два випадки незаконного полювання за місяць

Матеріали щодо незаконного полювання передані до Шептицького районного відділу поліції. Зазначено, що це вже другий випадок порушення правил полювання, зафіксований на Львівщині за останній місяць.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × чотири =