Трамп висловив свою думку щодо можливого наступника Стармера

Трамп висловив свою думку щодо можливого наступника Стармера

Трамп прокоментував можливе призначення Енді Бернема прем’єр-міністром Британії

Президент США Дональд Трамп висловив свої перші думки про колишнього мера Великого Манчестера Енді Бернема, який, за очікуваннями, може стати наступним прем’єр-міністром Британії після оголошення Кіром Стармером про свою відставку.

На пресконференції в Овальному кабінеті разом із генеральним секретарем НАТО Марком Рютте Трамп охарактеризував Бернема як “надзвичайно ліберального” політика. Американський президент також висловив сумнів, що наступник Стармера дозволить розпочати видобуток нафти в Північному морі, на що Трамп неодноразово закликав британську владу.

“Я чув, що він надзвичайно ліберальний, а це, ймовірно, означає, що він не відкриє Північне море”, – зазначив Трамп.

Коли його запитали про Бернема, Трамп нагадав, що чув “про нього, як про мера якогось міста”.

Під час пресконференції Трамп також знову розкритикував союзників по НАТО, зокрема, Лондон, заявивши, що “Британія вмирає”.

Очікується, що наступний прем’єр-міністр Великої Британії зіткнеться з непростими відносинами з Трампом. Бернем раніше критикував політику американського президента, називаючи її “поляризованою” та “отруйною” під час своїх виступів у Мейкерфілді цього місяця.

Нагадаємо, 22 червня прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що його час на посаді добігає кінця.

Він оголосив про свою відставку після того, як результати довиборів у окрузі Мейкерфілд засвідчили перемогу Бернема, що проклало йому шлях для висунення на лідера лейбористів і, відповідно, прем’єра.

У вівторок стало відомо, що Кір Стармер провів таємні переговори з Енді Бернемом, який може стати його наступником.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 2 =