Капітан збірної Англії Гаррі Кейн відзначив, що нічию з Ганою (0:0) сприймає як невдачу, хоча і визнає неабияку оборонну гру суперника. ⚽🤔 Англійці мали свої шанси, але на швидкий гол не вистачило якості. Тепер “трем левам” потрібно готуватися до важливого матчу з Панамою! 🇬🇧🌍
