На Харківщині депутата, що вирішив привласнити комунальне обладнання на 14,5 мільйонів гривень під час війни, викрили правоохоронці! 😱💰 Ситуацію ускладнює те, що він стверджував, ніби техніка знищена внаслідок агресії. Тепер чиновнику загрожує правова відповідальність!
