У Дрогобичі правоохоронці викрили схему свідомого незаконного оформлення соціальних виплат! 😲 Троє колишніх працівниць райдержадміністрації підозрюються в тому, що безпідставно нарахували майже 41 мільйон гривень за допомогою фальшивих документів. Чи точно все під контролем у бюджетних справах? 💸