На Львівщині затримали двох посадовців Держгеокадастру, які незаконно вивели з державної власності 1,4 гектари лісу! 🌲⚖️ За схему приватизації державній скарбниці завдано збитків на понад 2,1 млн гривень. Суд вже скасував реєстрацію на цю земельну ділянку, а ліс повернеться у власність держави.