У Львові розгорівся справжній скандал! 😲 Дві чиновниці за допомогою фіктивних працівників присвоїли понад мільйон гривень, завдавши комунальному підприємству збитків на 2,6 мільйона. 🏢💰 Чи покарають їх за цю аферу?