СБУ завдала удару по ключовій станції постачання пального для Москви

СБУ завдала удару по ключовій станції постачання пального для Москви
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Фото: росЗМІ

У Володимирській області РФ вражено нафтоперекачувальну станцію Второво

Станція Второво – ключовий логістичний вузол для Росії

Служба безпеки України вдруге цього місяця вразила російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає паливо до Москви. Пресслужба СБУ повідомила про це 27 червня.

“Вірно виконуючи завдання президента Володимира Зеленського в рамках 40-денної операції впливу на Росію, бійці Альфи СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції Второво у Володимирській області РФ”, – йдеться в повідомленні.

Ця станція є частиною Транснефть-Верхня Волга і виконує важливу роль у перекачуванні світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Через неї транспортується дизельне паливо до Московського кільцевого нафтопродуктопроводу, звідки воно потрапляє на великі нафтобази в окрузі Москви. Станція також забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.

За попередніми даними, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі станції, після чого пролунав вибух.

Президент Володимир Зеленський затвердив СБУ 40-денну операцію впливу на Росію з метою спонукання до завершення війни.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 4 =