Російські війська здійснили удари по автозаправним станціям у Запоріжжі та Харківській області

Російські війська здійснили удари по автозаправним станціям у Запоріжжі та Харківській області
Росія атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині

Росія атакувала АЗС на Харківщині

Рятувальники оперативно ліквідували пожежі. Загиблих та постраждалих внаслідок атак немає.

У ніч на 27 червня російські військові завдали удару по автозаправним станціям у Запоріжжі та Харківській областях. Про це повідомила пресслужба ДСНС України.

Зокрема, у Запоріжжі внаслідок удару загорівся газовий резервуар і адміністративна будівля. На щастя, жертв та постраждалих немає, рятувальники швидко ліквідували пожежу.

На Харківщині під обстріл потрапили дві АЗС у Солоницівській громаді. На одній із станцій внаслідок удару зруйнувалася будівля, а площа пожежі сягнула 400 кв. м, також було пошкоджено десять одиниць техніки.

Ще одна АЗС постраждала внаслідок ворожого удару, зокрема, було пошкоджено будівлю операторської. Проте, обійшлося без постраждалих.

Нагадаємо, у червні російські війська значно активізували свої атаки на автозаправні станції в Україні. Так, 26 червня три людини отримали поранення в результаті обстрілу АЗС у Сумах.

У Запоріжжі після атаки горить підприємство і АЗС

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − 1 =