На Стрийщині 22-річний чоловік опинився в реанімації через укус змії

На Стрийщині 22-річний чоловік опинився в реанімації через укус змії

Змія вкусила потерпілого за палець

У місті Сколе, що на Стрийщині, змія вкусила 22-річного мешканця Київщини за палець. Молодика доставили до реанімаційного відділення. Про це 24 червня повідомили в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Стан потерпілого — середньої важкості

Згідно з інформацією департаменту, 23 червня о 20:05 до реанімації Сколівської центральної лікарні надійшов 22-річний юнак. Його укусила змія за палець лівої руки. Стан потерпілого наразі оцінюється як середньої важкості.

Нагадаємо, в Україні мешкають лише два види отруйних змій: гадюка звичайна, яка водиться на Львівщині, та гадюка степова. Укус змії може призвести до швидкого ураження важливих систем організму, що проявляється загальною слабкістю, головним болем, задишкою, запамороченням, набряком тканин і запаленням лімфатичних вузлів, а також зниженням артеріального тиску.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

п'ять × три =