Внаслідок ДТП жінка отримала важкі травми і померла в лікарні.
У неділю, 21 червня, на Самбірщині сталось ДТП, у якому водійка автомобіля Opel Vivaro зіткнулася з електромопедом. На жаль, 74-річна водійка двоколісного транспорту отримала серйозні травми та померла в лікарні.
Трагедія на дорогах
Аварія сталася близько 13:20 у селі Городовичі Хирівської громади. За попередніми даними, 34-річна жінка з Хирова, яка керувала автомобілем Opel Vivaro та рухалася в напрямку Самбора, зіткнулася з електромопедом, за кермом якого була 74-річна мешканка села Городовичі.
Внаслідок зіткнення водійка електромопеда отримала важкі травми і була госпіталізована до реанімаційного відділення Самбірської районної лікарні. На жаль, незважаючи на зусилля лікарів, її життя врятувати не вдалося.
Правоохоронці наразі розслідують всі обставини та причини цієї трагічної події.
