На Львівській митниці в автомобілі Mercedes виявлено тайник із гаджетами вартістю 17 мільйонів гривень

На Львівській митниці в автомобілі Mercedes виявлено тайник із гаджетами вартістю 17 мільйонів гривень

Жінка намагалася ввезти в Україну партію мобільних телефонів та бездротових навушників.

У пункті пропуску «Шегині — Медика» митники виявили незадекларовану техніку. 46-річна мешканка Хмельницької області намагалася таємно привезти в Україну майже 500 сучасних гаджетів.

Що саме намагалися незаконно ввезти в Україну

Жінка прибула в пункт пропуску на автомобілі Mercedes-Benz і вибрала «зелений коридор», заявивши, що не везе товарів для декларування. Проте під час перевірки авто митники знайшли спеціально облаштований сховок — «подвійну стінку» між багажником і пасажирським салоном.

Зі сховку дістали 487 гаджетів:

  • 303 Apple iPhone;
  • 19 мобільних телефонів Samsung Galaxy;
  • 6 телефонів Google Pixel;
  • 159 бездротових навушників Apple AirPods Pro 3.

Орієнтовна вартість вилученої техніки становить 17 мільйонів гривень. На порушницю склали протокол за порушення митних правил, а матеріали справи передали до БЕБ у Львівській області.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =