Водій помітив дим під час руху
На Золочівщині під час їзди загорілося колесо причепа вантажівки марки MAN. Водій оперативно зупинив автомобіль на узбіччі та викликав рятувальників. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій Львівщини.
Люди не постраждали
Інцидент стався 23 червня близько 11:57 на дорозі неподалік селища Олесько. За інформацією рятувальників, водій вчасно помітив дим з колеса причепа під час руху.
Коли пожежники прибули на місце події, займання охопило колесо причепа на площі близько одного квадратного метра. О 12:15 рятувальники локалізували пожежу, а за сім хвилин повністю загасили. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.
Також варто зазначити, що у Львівській області запровадили тимчасові обмеження на рух великогабаритного транспорту через високі температури. Коли температура повітря перевищує +28°C, вантажівкам забороняється курсувати дорогами державного значення.
