На автодорозі біля Олеська спалахнуло колесо вантажівки

На автодорозі біля Олеська спалахнуло колесо вантажівки

Водій помітив дим під час руху

На Золочівщині під час їзди загорілося колесо причепа вантажівки марки MAN. Водій оперативно зупинив автомобіль на узбіччі та викликав рятувальників. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій Львівщини.

Люди не постраждали

Інцидент стався 23 червня близько 11:57 на дорозі неподалік селища Олесько. За інформацією рятувальників, водій вчасно помітив дим з колеса причепа під час руху.

Коли пожежники прибули на місце події, займання охопило колесо причепа на площі близько одного квадратного метра. О 12:15 рятувальники локалізували пожежу, а за сім хвилин повністю загасили. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Також варто зазначити, що у Львівській області запровадили тимчасові обмеження на рух великогабаритного транспорту через високі температури. Коли температура повітря перевищує +28°C, вантажівкам забороняється курсувати дорогами державного значення.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − два =