Суд виявив, що автомобіль вартістю 4,2 мільйона гривень не міг бути куплений за законні доходи родини Юрія Гамара.
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України (ВАКС) підтвердила рішення про конфіскацію автомобіля Audi Q7, оформленого на доньку міського голови Самбора Юрія Гамара. Він не зміг оскаржити попереднє рішення ВАКС. Про це 23 червня повідомила пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Не вдалося оскаржити рішення суду
“23 червня 2026 року Апеляційна палата ВАКС підтримала позицію прокурора САП та залишила без змін рішення ВАКС від 29 вересня 2025 року. У результаті автомобіль, яким користувався міський голова Юрій Гамар, визнано необґрунтованим активом, що підлягає стягненню в дохід держави (цивільна конфіскація)”, — зазначено в повідомленні.
Раніше повідомлялося, що автомобіль Audi Q7 2023 року, оформлений на доньку мера Самбора, насправді використовував сам Гамар. Суд встановив, що цей автомобіль, вартістю 4,2 мільйона гривень, придбали на кошти, які не відповідають офіційним доходам родини Гамара.
Нагадаємо, в лютому 2025 року детектив НАБУ спілкувався з Юрієм Гамаром телефоном і просив його прийти та пояснити умови купівлі Audi, а також систематичні перетини ним кордону України на цьому автомобілі. Проте менш ніж за годину після розмови право власності на кросовер переоформили на експрацівника самбірського КП “Об’єднане”.
