Майк Бебкок став новим головним тренером Едмонтона
Відомий канадський тренер Майк Бебкок очолив команду Едмонтон. Про це повідомила прес-служба клубу з Альберти.
Деталі угоди між сторонами, зокрема термін контракту, поки що не розголошуються. Бебкок замінить Кріса Кноблауха, якого було звільнено 14 травня після трьох сезонів роботи в клубі.
Останнім місцем роботи Бебкока був клуб Коламбус, звідки його усунули ще до початку сезону 2023/24 через скандал, пов’язаний із вторгненням у особисте життя гравців.
Майк Бебкок є єдиним тренером, який має статус члена “Потрійного золотого клубу”. Він виграв золоті медалі на Олімпійських іграх (2010, 2014) і чемпіонаті світу (2004), а також став володарем Кубка Стенлі з командою Детройт у 2008 році.
В історії НХЛ Бебкок займає 12-ме місце за кількістю перемог (700) та 17-те місце за кількістю зіграних матчів (1301) за 17 сезонів роботи з Анагаймом, Детройтом і Торонто.
Цього сезону Едмонтон вважався одним із фаворитів, але під час регулярного чемпіонату не продемонстрував домінуючої гри, а в плейоф вибув від Анагайму (2:4) у першому раунді.
