Голанд прокоментував вихід Норвегії до плейоф ЧС-2026 після досягнення історичного рекорду

Голанд прокоментував вихід Норвегії до плейоф ЧС-2026 після досягнення історичного рекорду

Ерлінг Голанд відреагував на перемогу Норвегії над Сенегалом у плейоф ЧС-2026

Нападник збірної Норвегії Ерлінг Голанд поділився своїми враженнями після перемоги над Сенегалом (3:2) в другому турі чемпіонату світу-2026.

Його коментарі передає пресслужба ФІФА.

У цьому матчі голеадор Манчестер Сіті відзначився дублем, ставши найкращим бомбардиром “вікінгів” в історії Мундіалів.

“Це знову було щось особливе. Ще один чудовий вечір, і я дуже пишаюся цим. Я отримую задоволення. Мені подобається грати за збірну Норвегії з моменту мого дебюту, і це видно. Чемпіонат світу – це чудово”, – зазначив Голанд.

Варто відзначити, що наразі Ерлінг забив чотири м’ячі на ЧС-2026. Таку ж кількість голів має Кіліан Мбаппе, а лідером серед бомбардирів є Ліонель Мессі з п’ятьма голами.

Після двох турів Норвегія набрала шість очок і достроково забезпечила собі місце у плейоф чемпіонату світу. У фінальному турі “вікінги” зустрінуться з Францією.

Матч відбудеться 26 червня о 22:00 за київським часом.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + шістнадцять =