Епіцентр завершив співпрацю з півзахисником Єгором Демченком
Футбольний клуб “Епіцентр” повідомив про закінчення контракту з півзахисником Єгором Демченком.
Про це інформує пресслужба клубу. Сторони вирішили не продовжувати угоду, термін якої закінчується 30 червня поточного року.
Єгор Демченко приєднався до команди взимку 2025 року. У складі “Епіцентру” він став володарем золотих медалей Першої ліги, зігравши в сезоні 2024/2025 сім матчів, у яких відзначився одним забитим голом.
В сезону 2025/2026 Демченко взяв участь у 15 матчах Української Прем’єр-ліги та 1 матчі Кубка України, де відзначився голом у ворота “Полтави”.
Нещодавно “Епіцентр” оголосив про підписання контракту з албанським центральним захисником Серьяном Репаєю та завершив співпрацю з нападником Андрієм Борячуком.
