Ентоні Еланґа: “Я дуже хотів сьогодні перемогти”
Нападник збірної Швеції Ентоні Еланґа поділився емоціями після бойової нічиї в матчі проти Японії на чемпіонаті світу-2026.
Його висловлювання наводить ФІФА.
“Я дуже хотів сьогодні перемогти, але, думаю, одне очко нам цілком достатньо. Я справді пишаюся всією командою, а особливо нашим голкіпером Якобом Відель-Сеттерстремом, який сьогодні увійшов у гру. На мою думку, він провів приголомшливий матч”.
Нагадаємо, що після гри Еланґа був визнаний найкращим гравцем матчу.
Швеція продовжить боротьбу за вихід, оцінюючи свої шанси серед команд, які зайняли третє місце.
У першому турі Швеція розгромила Туніс з рахунком 5:1, після чого у другому турі зазнала поразки від Нідерландів з аналогічним рахунком 1:5.

Скажіть, скільки разів вже чули ці обіцянки? Щоразу з великим наміром, а на виході – одні розчарування. Коли вже перестануть говорити і почнуть діяти?