Танковський та Подоляк покинули ЛНЗ
Півзахисники В’ячеслав Танковський та Марк Подоляк залишили склад черкаського футбольного клубу ЛНЗ.
Про це повідомила пресслужба команди.
“Дякуємо за час, проведений у команді, та бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі!”, – йдеться у прощальному зверненні.
Деталі про причини завершення співпраці не розголошуються. Вартість трансферу Танковського оцінюється у 500 тисяч євро, вартість Подоляка – 50 тисяч євро (за даними Transfermarkt).
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Танковський продовжить кар’єру в Буковині, де вже погоджена угода на його оренду.
У минулому сезоні Танковський провів 20 матчів за “фіолетових”, забив один гол та зробив один асист. Вихованець Шахтаря також грав за Маріуполь, Зорю, Арсенал, Металіст, Дніпро-1 та Полісся.
В’ячеслав приєднався до ЛНЗ на початку 2025 року. За цей час він зіграв 33 матчі, забив 2 голи та відзначився 1 асистом. У 2017 році Танковський отримав виклик до збірної України, але не дебютував за національну команду.
Марк Подоляк – випускник академії київського Динамо, хоча і не дебютував за основну команду. Після цього він перейшов до англійського Бракнелла, виступаючи в нижчих дивізіонах.
У червні минулого року Подоляк повернувся в Україну з іспанського Леганеса та підписав контракт з ЛНЗ. За дорослу команду черкаського клубу хавбек відіграв лише один матч.
Варто зазначити, що за підсумками сезону УПЛ-2025/26 ЛНЗ зайняв друге місце, отримавши срібні медалі з 60 балами. Черкащани поступилися лише донецькому Шахтарю, який набрав 72 очки.
Команда під керівництвом Пономарьова випередила житомирське Полісся на один пункт. У останньому турі УПЛ черкащани мінімально обіграли Оболонь (1:0) та вперше вийшли в єврокубки.
