Дворазовий чемпіон MotoGP переходить до нової команди у наступному сезоні

Дворазовий чемпіон MotoGP переходить до нової команди у наступному сезоні

Франческо Баньяя переходить до Апрілії

Зірковий італійський мотогонщик Франческо Баньяя з наступного сезону виступатиме за команду Апрілія.

Про це повідомила пресслужба італійської команди.

Контракт 29-річного спортсмена розрахований на чотири роки — до завершення сезону 2030 року. Баньяя замінить у складі Апрілії іспанця Хорхе Мартіна та стане напарником лідера поточного чемпіонату, Марко Бедзеккі.

Протягом усієї своєї кар’єри в королівському класі MotoGP Баньяя виступав на мотоциклах Ducati, з 2021 року — в складі заводської команди. У 2022 і 2023 роках він став чемпіоном світу, а в поточному сезоні наразі займає сьоме місце в загальному заліку.

Раніше легендарний напарник Баньяї по заводській команді Ducati, Марк Маркес, продовжив свій контракт до кінця 2028 року.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × чотири =