Буковина продовжила контракти з ключовими гравцями
Футбольний клуб “Буковина” уклав нові угоди з двома важливими гравцями команди.
Про це повідомила пресслужба чернівецького клубу.
Контракти були продовжені з центральним півзахисником Віталієм Грушою та нападником Олегом Кожушком. Обидва угоди розраховані до 30 червня 2027 року.
У минулому сезоні Першої ліги (2025/26) Груша зіграв у всіх 30 матчах, забивши 6 голів та віддавши 8 результативних передач.
Кожушко, до того ж, потрапив до топ-10 найкращих бомбардирів чемпіонату та символічної збірної Першої ліги, зігравши 24 матчі з 8 голами та 6 асистами.
Нещодавно також стало відомо, що “Буковина” підпише хорватського півзахисника.
