Бориславська громада отримає у власність будівлю збанкрутілого підприємства вартістю 2,6 млн грн

Бориславська громада отримає у власність будівлю збанкрутілого підприємства вартістю 2,6 млн грн

Протягом більше року ніхто не претендував на приміщення, тому його передадуть у комунальну власність громади.

У Бориславі до комунальної власності громади передадуть виробничу будівлю площею понад 320 квадратних метрів, оцінювану в приблизно 2,6 млн грн. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Відсутність прав на майно

Ця нежитлова будівля раніше належала місцевому товариству, яке займалося вантажними перевезеннями та будівництвом. Однак у 2017 році підприємство збанкрутувало.

“Встановлено, що з моменту взяття на облік цієї безхазяйної нерухомості минув більше року, і протягом цього часу ніхто не заявляв про свої права на нього. Таким чином, це майно підлягає передачі у комунальну власність територіальної громади”, — йдеться у повідомленні.

Дрогобицька окружна прокуратура звернулася до суду для відновлення права громади на цю власність. Бориславський міський суд підтримав позицію прокурорів та повністю задовольнив позов. Після набуття законної сили рішення, прокуратура вжитиме заходів для його виконання.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × п'ять =