Основною причиною відсутності водопостачання, за даними міськради, є надмірне споживання через спеку
У Яворівській громаді другий день поспіль спостерігається відсутність або значні ускладнення з водопостачанням. У комунальному підприємстві “Яворіввода” поясняють, що ситуація викликана різким зростанням споживання води через спекотну погоду, а також можливим проривом на водогоні. Про це повідомили у Яворівській міській раді 28 червня. Для мешканців організовано підвіз питної води автоцистерною.
За інформацією, насосна станція працює у звичайному режимі: функціонують сім свердловин і три насоси. Система подає майже вдвічі більше добової норми води, але вона не доходить до споживачів, що може свідчити про значні втрати в мережі.
Ймовірний витік шукають на складному маршруті водогону
Водогін проходить від Новояворівська через болотисті та лісові ділянки, а також території сіл Терновиця і Шкло.
“Ділянка від Новояворівська до Яворова проходить складною болотистою місцевістю, що ускладнює виявлення можливих пошкоджень. Працівники вже обстежили частину траси, але наразі прорив не знайдено. Перевірки тривають,” — зазначили у міськраді.
Розглядають і можливі несанкціоновані втручання в мережу
У “Яворівводі” також не виключають, що причинами можуть бути несанкціоновані врізки або надмірне споживання води окремими користувачами. У спекотний період це може пов’язуватися з поливом присадибних ділянок та наповненням басейнів, що додатково навантажує систему.
Зараз організовано підвіз питної води за графіком, який можна знайти на сторінці міської ради у Facebook. Підприємство продовжує моніторинг мережі і пошук втрат, аби якомога швидше відновити стабільне водопостачання.
Оновлення: Незабаром у міськраді повідомили, що постачання води планують відновити до кінця доби 28 червня.
