На Львівщині загинув 15-річний хлопець
У неділю, 28 червня, на Львівщині трагічно загинув 15-річний підліток, який втонув в озері. Інформація про інцидент надійшла вночі.
Згідно з повідомленням Департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної адміністрації, нещасний випадок стався в селі Заводське Буської громади. Сигнал про потопельника з’явився близько 01:12.
Зараз здійснюється розслідування обставин загибелі хлопця.
