На Львівщині в озері загинув 15-річний підліток

На Львівщині в озері загинув 15-річний підліток

На Львівщині загинув 15-річний хлопець

У неділю, 28 червня, на Львівщині трагічно загинув 15-річний підліток, який втонув в озері. Інформація про інцидент надійшла вночі.

Згідно з повідомленням Департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної адміністрації, нещасний випадок стався в селі Заводське Буської громади. Сигнал про потопельника з’явився близько 01:12.

Зараз здійснюється розслідування обставин загибелі хлопця.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 14 =