Андрія Боришпольця мобілізували до ЗСУ
Відомого українського боксера Андрія Боришпольця призвали до лав Збройних сил України.
Про це сам спортсмен повідомив, опублікувавши сторіз із навчального полігону на своїй сторінці в Instagram.
“Ішов….впав…….прокинувся на полігоні”, – підписав свій пост боксер.
Нагадаємо, що 6 червня Андрій Боришполець здобув дострокову перемогу над Стефано Рамундо у поєдинку за титул IBO Continental. Рефері зупинив бій у 10-му раунді після того, як “Акула” відправив італійця у нокдаун.
Ця перемога стала 12-ю на професійному ринзі для українця. Попередній бій він провів у червні 2025 року, коли поступився Янісу Куриленку в реванші за титул WBC Ukraine, що відбувся в київському Палаці спорту.

Це справді важка новина. Уявляю, як йому важко відкладати улюблений спорт заради служби. Сподіваюся, що він та інші хлопці повернуться додому здоровими і неушкодженими. Важливо, щоб ми підтримували їх, адже зараз кожен на своєму місці!