АРМА вперше передала арештовані віртуальні активи в управління

АРМА вперше передала арештовані віртуальні активи в управління

АРМА отримала арештовані криптоактиви

Сьогодні на криптогаманець АРМА було перераховано понад 8,3 млн USDT, що становить більше 372 млн грн. Це історичний випадок, коли арештовані криптоактиви вперше передані під управління держави.

Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко.

Ці цифрові активи раніше зберігалися на гаманцях, що належать учасникам міжнародного хакерського угрупування.

Згідно з даними слідства, зловмисники організовували кібератаки на громадян та компанії в Європі та США, викрадали конфіденційну інформацію, вимагали викуп та легалізовували отримані кошти в Україні, купуючи нерухомість, автомобілі та інші дорогі речі.

Орієнтовні збитки від діяльності угрупування перевищують 100 млн доларів США.

В рамках розслідування було затримано чотирьох учасників, у тому числі організатора. Всі вони перебувають під вартою.

Арешту підлягають активи на понад 11,1 млн доларів США, серед яких житлові будинки, квартири, автомобілі, 1 млн доларів готівкою та віртуальні активи в еквіваленті понад 8,3 млн доларів США.

Генпрокурор підкреслив, що сучасна злочинність давно перейшла у цифровий простір, а розслідування кіберзлочинів вийшло за межі України.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 1 =