СБУ вдруге протягом місяця завдала удару по станції, що постачає пальне до Москви

СБУ вдруге протягом місяця завдала удару по станції, що постачає пальне до Москви

СБУ вдруге вдарила по нафтоперекачувальній станції “Второво”

Служба безпеки України вдруге цього місяця атакувала нафтоперекачувальну станцію “Второво”, яка є важливим логістичним вузлом для транспортування пального до експортних портів та внутрішніх споживачів.

За інформацією СБУ, “воїни “Альфи” завдали ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції “Второво”, що розташована у Володимирській області Росії.

Ця станція є частиною АТ “Транснефть-Верхняя Волга” і забезпечує поставки світлих нафтопродуктів до Москви, а також займається транспортуванням дизельного пального на московський кільцевий нафтопродуктопровід.

Крім того, “Второво” постачає нафтопродукти на експорт через порти Балтійського моря. За попередніми даними, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі станції, що призвело до детонації.

Перший удар по нафтоперекачувальній станції відбувся 10 червня цього року.

Нагадаємо:

Попередня атака безпілотників СБУ на “Второво” відбулася 10 червня.

Президент Володимир Зеленський поінформував, що у ніч на 27 червня ракети FP-5 “Фламінго” успішно вразили підприємство “Титан-Барикади” у Волгограді РФ.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять − два =