СБУ вдруге вдарила по нафтоперекачувальній станції “Второво”
Служба безпеки України вдруге цього місяця атакувала нафтоперекачувальну станцію “Второво”, яка є важливим логістичним вузлом для транспортування пального до експортних портів та внутрішніх споживачів.
За інформацією СБУ, “воїни “Альфи” завдали ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції “Второво”, що розташована у Володимирській області Росії.
Ця станція є частиною АТ “Транснефть-Верхняя Волга” і забезпечує поставки світлих нафтопродуктів до Москви, а також займається транспортуванням дизельного пального на московський кільцевий нафтопродуктопровід.
Крім того, “Второво” постачає нафтопродукти на експорт через порти Балтійського моря. За попередніми даними, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі станції, що призвело до детонації.
Перший удар по нафтоперекачувальній станції відбувся 10 червня цього року.
Нагадаємо:
Попередня атака безпілотників СБУ на “Второво” відбулася 10 червня.
Президент Володимир Зеленський поінформував, що у ніч на 27 червня ракети FP-5 “Фламінго” успішно вразили підприємство “Титан-Барикади” у Волгограді РФ.
