Росія атакувала АЗС на Харківщині
Рятувальники оперативно ліквідували пожежі. Загиблих та постраждалих внаслідок атак немає.
У ніч на 27 червня російські військові завдали удару по автозаправним станціям у Запоріжжі та Харківській областях. Про це повідомила пресслужба ДСНС України.
Зокрема, у Запоріжжі внаслідок удару загорівся газовий резервуар і адміністративна будівля. На щастя, жертв та постраждалих немає, рятувальники швидко ліквідували пожежу.
На Харківщині під обстріл потрапили дві АЗС у Солоницівській громаді. На одній із станцій внаслідок удару зруйнувалася будівля, а площа пожежі сягнула 400 кв. м, також було пошкоджено десять одиниць техніки.
Ще одна АЗС постраждала внаслідок ворожого удару, зокрема, було пошкоджено будівлю операторської. Проте, обійшлося без постраждалих.
Нагадаємо, у червні російські війська значно активізували свої атаки на автозаправні станції в Україні. Так, 26 червня три людини отримали поранення в результаті обстрілу АЗС у Сумах.
У Запоріжжі після атаки горить підприємство і АЗС
