Сольбаккен пояснив відсутність Голанда та Едегора у матчі з Францією на ЧС-2026
Головний тренер збірної Норвегії Столе Сольбаккен розповів, чому не випустив на поле центрального нападника Ерлінга Голанда та півзахисника Мартіна Едегора в матчі проти Франції в рамках третього туру чемпіонату світу 2026 року. Він підкреслив, що це було очевидне рішення.
“Те, що ми зробили, було цілком очевидним. Єдиний аргумент проти того, щоб не робити того, що ми зробили, – це те, що вболівальники по всій Норвегії могли б побачити Ерлінга та Мартіна. Але це не зробило б чемпіонат світу довшим”.
Нагадаємо, що Франція оформила розгром 4:1 у грі проти Норвегії, яка вийшла на цей матч з резервним складом. Героєм зустрічі став Усман Дембеле, який забив найшвидший хет-трик в історії мундіалів з 1954 року.
Крім того, 29-річного вінгера було визнано найкращим гравцем цього поєдинку за версією ФІФА.
Варто зазначити, що головний тренер французької збірної Дідьє Дешам тимчасово залишив команду на цей матч через смерть матері.
