У Криму зафіксовано часткові знеструмлення електропостачання

У Криму зафіксовано часткові знеструмлення електропостачання

Без електрики залишилося 60 населених пунктів Криму

У тимчасово окупованому Криму знеструмлено близько 60 населених пунктів.

Про це повідомляє російське “Крименерго”, пояснюючи ситуацію аварією на мережах.

Без електрики залишилися міста Євпаторія, Саки, Сімферополь, а також населені пункти Заозерне та Раздольне.

Частково знеструмлені Симферопольський, Раздольненський, Сакський та Бахчисарайський райони.

Нагадаємо, що окупанти оголосили режим надзвичайної ситуації регіонального характеру у Криму та Севастополі.

Раніше так званий “губернатор” окупованого Севастополя Михайло Развожаєв повідомив, що внаслідок масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру місто залишилося без електропостачання.

У Криму почали масово закриватися автозаправні станції, включаючи великі мережі.

Влада на півострові заявила, що не має термінів відновлення вільного продажу бензину та дизеля, оскільки постачання пального “регулюють” Збройні Сили України.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 4 =