Жінка намагалася ввезти в Україну партію мобільних телефонів та бездротових навушників.
У пункті пропуску «Шегині — Медика» митники виявили незадекларовану техніку. 46-річна мешканка Хмельницької області намагалася таємно привезти в Україну майже 500 сучасних гаджетів.
Що саме намагалися незаконно ввезти в Україну
Жінка прибула в пункт пропуску на автомобілі Mercedes-Benz і вибрала «зелений коридор», заявивши, що не везе товарів для декларування. Проте під час перевірки авто митники знайшли спеціально облаштований сховок — «подвійну стінку» між багажником і пасажирським салоном.
Зі сховку дістали 487 гаджетів:
- 303 Apple iPhone;
- 19 мобільних телефонів Samsung Galaxy;
- 6 телефонів Google Pixel;
- 159 бездротових навушників Apple AirPods Pro 3.
Орієнтовна вартість вилученої техніки становить 17 мільйонів гривень. На порушницю склали протокол за порушення митних правил, а матеріали справи передали до БЕБ у Львівській області.
