Сили оборони знищили три стратегічні мости на тимчасово окупованій території

Сили оборони знищили три стратегічні мости на тимчасово окупованій території
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Фото: Міноборони України

Український КАБ летить на голови окупантам

Також під удари потрапили радіолокаційна станція Небо і радіолокаційний комплекс Скала-М у районі Керчі.

Сили оборони України вночі 25 червня вразили три мости на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних Сил України.

Зокрема, були пошкоджені автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости: через річку Айдар та річку Луганчик на Луганщині. Масштаби пошкоджень наразі уточнюються.

Окрім того, наші військові успішно знищили склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині, а також командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного в Донецькій області. Також під ударами опинилися радіолокаційна станція Небо і радіолокаційний комплекс Скала-М у районі Керчі.

Раніше стало відомо, що вночі безпілотники СБУ завдали удару по нафтобазі на Кубані, а вранці – по двох нафтопереробних заводах в Уфі, що розташовані за 1500 кілометрів від лінії фронту. Ці об’єкти є важливими складовими паливно-енергетичного комплексу Росії.

Також повідомлялося, що 20 червня підрозділи Сил оборони завдали удару по Тюменському нафтопереробному заводу (Антипінський) у Росії.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × один =