Фото: Офіс президента
Президент України Володимир Зеленський
Ретранслятори на території Білорусі припинили роботу
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 22 червня ретранслятори, розташовані в Білорусі та раніше використовувані для коригування російських атак по українських містах, більше не функціонують. Про це він заявив під час пресконференції, що відбулася 24 червня.
“Згідно з інформацією, яку мені доповідав Головнокомандувач, а також розвідка, з 22 червня ці ретранслятори перестали працювати на території Білорусі. Чи були вони демонтовані, поки що невідомо, але ми продовжуємо слідкувати за ситуацією та отримуємо щоденні звіти. Факт в тому, що наразі ретранслятори не функціонують”, – зазначив президент.
Зеленський також уточнив, що мова йде про чотири ретранслятори, розташовані у Гомельській та Брестській областях Білорусі. Саме завдяки цьому обладнанню здійснювались удари по Житомирській, Рівненській та Волинській областях.
