Медики намагалися врятувати підлітка, проте зусилля виявилися безрезультатними.
У Тернополі водолази Мобільного рятувального центру швидкого реагування «Львів» вилучили з водойми 15-річну дівчину без свідомості. Її доставили до медиків, які намагалися реанімувати, втім, така спроба не увінчалася успіхом.
Інцидент під час купання
Трагедія сталася на Тернопільському ставі. Група водолазів була спрямована на місце події після отримання інформації про те, що у водоймі тоне людина. Дівчину витягли з води без свідомості і передали лікарям екстреної допомоги, які намагалися її реанімувати.

За інформацією правоохоронців Тернопільщини, дівчина, яка загинула, була мешканкою Скалатської громади. Вона відпочивала на пляжі «Циганка» разом із друзями. Як з’ясували поліцейські, під час купання вона зайшла у воду і зникла.
Державна служба з надзвичайних ситуацій закликає відпочивати біля водойм тільки в спеціально відведених місцях, не залишати дітей без нагляду та дотримуватися обережності під час купання.
