Легендарного гірськолижника Боде Міллера заарештували за зберігання наркотиків
Легендарний американський гірськолижник Боде Міллер був заарештований поліцією штату Айдахо.
Про це повідомляє TMZ Sports.
Міллера звинувачують у зберіганні наркотиків. При ньому знайшли пакет з галюциногенними грибами вагою 4,1 грама та приладдя для їх вживання. 48-річний американець визнав свою провину, знаючи про нелегальність виявлених речовин.
Міллера відпустили під заставу в розмірі 5 тисяч доларів. Попереднє слухання по його справі заплановане на 29 червня.
Міллер є одним із найкращих гірськолижників свого покоління. У 2010 році він став олімпійським чемпіоном у комбінації, здобувши 4 титули чемпіона світу. У 2005 та 2008 роках вигравав загальний залік Кубка світу, сумарно здобувши 33 перемоги та 79 подіумів на етапах.
Нагадаємо, наприкінці травня зіркового футболіста Рахіма Стерлінга заарештували після ДТП, виявивши у нього наркотики.
