У Криму масово закриваються автозаправні станції
У тимчасово окупованому Криму почали масово закриватися автозаправні станції, включно з АЗС великих мереж.
Цю інформацію підтверджує сайт “Крим.Реалії”. Причиною закриття є проблеми з постачаннями пального на півострові, що контролюється Росією. Масові закриття торкнулися навіть таких великих компаній, як ТЕС та ATAN.
Цей процес, за прогнозами, продовжуватиметься, оскільки ситуація з постачанням пального в Крим лише погіршуватиметься.
«Ще на минулому тижні багато АЗС працювали, хоча й без пального. Автомобілісти жартували, мовляв, “у вас на табло весь бензин по нуль рублів – значить безкоштовно”! Але цього тижня вже не до сміху – АЗС почали масово закриватися по всьому Криму», – зазначив на умовах анонімності один із співробітників компанії ATAN.
За його словами, працівників або відправляють у неоплачувані відпустки, або звільняють.
Всі паливні компанії у Криму зазнають величезних збитків, що призводить до оптимізації витрат на тлі тривалого паливного голоду.
Нагадаємо:
Ростовський авіаперевізник “Азимут” забив на сполох через гостру нестачу авіаційного пального в південних регіонах Росії.
Раніше у Криму на кілька днів повністю обмежили продаж бензину: пообіцяли, що за раніше купленими талонами буде можливість заправки, але на кожній АЗС контролюватимуть, чи не заправився хтось понаднормово (більше 20 літрів на руки).
Влада у тимчасово окупованому Криму заявила, що не має термінів відновлення вільного продажу бензину та дизельного пального на півострові; постачання “регулюють” Збройні Сили України.
