Епіцентр підписав нові контракти з Морозом та Миронюком
Футбольний клуб Епіцентр оголосив про підписання нових контрактів з двома провідними футболістами – захисником Владиславом Морозом та півзахисником Миколою Миронюком.
Нові угоди з гравцями розраховані до 30 червня 2029 року. Обидва футболісти приєдналися до команди з Хмельниччини влітку 2022 року, перейшовши з луцької Волині.
“Бажаємо Владиславу та Миколі подальшого прогресу та успіхів разом із ФК Епіцентр!”, – йдеться у повідомленні клубу.
Центральний захисник Владислав Мороз у дебютному сезоні в УПЛ зіграв 20 матчів, забив 1 гол та віддав 1 асист. 23-річний Миронюк у 30 матчах сезону-2025/26 забив 3 голи та зробив 4 результативні передачі.
Нагадаємо, що під час літнього міжсезоння Епіцентр підписав захисника Серьяна Репая та півзахисника Артема Козака. Команду покинули Володимир Танчик, Єгор Демченко, Андрій Беженар, Андрій Борячук, а також орендовані у Динамо Андрій Маткевич та Владислав Супряга.
