Донеччина: міськрада витратила 14 млн грн на колючий дріт з переплатою

Донеччина: міськрада витратила 14 млн грн на колючий дріт з переплатою

Посадовця Костянтинівської міськради підозрюють у завищенні вартості оборонних матеріалів

Правоохоронці висунули підозру службовцю Костянтинівської міської ради через недбалість, яка призвела до переплати в бюджеті на суму 14 мільйонів гривень за матеріали для укріплення оборонних позицій на Донеччині. Про це стало відомо 24 червня.

Згідно з розслідуванням, у 2025 році відповідальний за тендерні закупівлі чиновник організував придбання спірального колючого дроту типу “єгоза”, який використовувався для будівництва оборонних рубежів на важливій ділянці фронту.

Слідство встановило, що під час закупівель посадовець не перевірив адекватність цін, запропонованих постачальником. В результаті міська рада уклала договори за цінами, які майже у півтора раза перевищували ринкові. Це призвело до значних збитків для державного бюджету.

Посадовцю висунули підозру у неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки. В даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, що в рамках розслідування справи щодо постачання неякісних інженерних боєприпасів і сировини для Міністерства оборони України правоохоронці виявили новий епізод незаконної діяльності, пов’язаний із несплатою ПДВ, внаслідок чого бюджет недоотримав понад 20 мільйонів гривень.

Раніше повідомлялося про викриття масштабної схеми привласнення бюджетних коштів під час закупівель продовольства для Збройних сил України, що призвело до розкрадання понад 71 мільйонів гривень на постачання продуктів для армії.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 3 =