Суд виніс вироки двом особам, причетним до смертельних ДТП

Суд виніс вироки двом особам, причетним до смертельних ДТП
Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Фото: ДБР

Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Увага! Розслідується справа правоохоронця з Донеччини, якого підозрюють у скоєнні смертельної ДТП.

Суди винесли вироки у двох справах про смертельні дорожньо-транспортні пригоди.

Ковпаківський районний суд міста Суми визнав винним правоохоронця, який у серпні 2024 року на пішохідному переході збив 23-річну дівчину. Постраждала померла в лікарні від отриманих травм.

Суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та заборонив керувати транспортними засобами на 3 роки. Також на користь сім’ї потерпілої стягнуто більше 700 тис. грн моральної шкоди.

Інший вирок виніс Козелецький районний суд Чернігівської області стосовно військовослужбовця.

Слідство встановило, що у травні 2025 року він, рухаючись автомобілем через село Єрків, перевищив швидкість, не зменшив її перед пішохідним переходом і не надав перевагу жінці, яка переходила дорогу. Внаслідок ДТП жінка загинула на місці.

Суд призначив військовослужбовцю покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з забороною керувати транспортом на 2 роки.

Також триває розслідування справи щодо правоохоронця з Донеччини, якому повідомлено про підозру у скоєнні ДТП з тяжкими наслідками.

За даними слідства, у травні 2024 року він під час обгону виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з іншим автомобілем. Внаслідок аварії його колега-пасажир отримав тяжкі травми.

Після лікування підозрюваний тривалий час переховувався від слідства у Києві. Йому інкримінують порушення правил дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження. Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, нещодавно внаслідок ДТП на автодорозі Бориспіль-Дніпро п’ятеро людей загинули, ще двоє були травмовані. Аварія сталася поблизу села Рогозів Бориспільської громади.

Раніше у Броварах сталася серйозна ДТП на вулиці Вокзальній, де водій автомобіля ВАЗ виїхав на зустрічну смугу й зіткнувся з автобусом. Внаслідок аварії загинули дві дівчинки – двох та чотирьох років.

Поділитися

Один коментар до “Суд виніс вироки двом особам, причетним до смертельних ДТП

  1. Це просто жах! Невже ми знову стали свідками такого злочину? Скільки ще людей має постраждати, щоб щось змінилося? Сподіваюсь, що справедливість справді буде відновлено, і ці вироки стануть сигналом для всіх, хто сідає за кермо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + сімнадцять =