Фото: ДБР
Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки
Увага! Розслідується справа правоохоронця з Донеччини, якого підозрюють у скоєнні смертельної ДТП.
Суди винесли вироки у двох справах про смертельні дорожньо-транспортні пригоди.
Ковпаківський районний суд міста Суми визнав винним правоохоронця, який у серпні 2024 року на пішохідному переході збив 23-річну дівчину. Постраждала померла в лікарні від отриманих травм.
Суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та заборонив керувати транспортними засобами на 3 роки. Також на користь сім’ї потерпілої стягнуто більше 700 тис. грн моральної шкоди.
Інший вирок виніс Козелецький районний суд Чернігівської області стосовно військовослужбовця.
Слідство встановило, що у травні 2025 року він, рухаючись автомобілем через село Єрків, перевищив швидкість, не зменшив її перед пішохідним переходом і не надав перевагу жінці, яка переходила дорогу. Внаслідок ДТП жінка загинула на місці.
Суд призначив військовослужбовцю покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з забороною керувати транспортом на 2 роки.
Також триває розслідування справи щодо правоохоронця з Донеччини, якому повідомлено про підозру у скоєнні ДТП з тяжкими наслідками.
За даними слідства, у травні 2024 року він під час обгону виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з іншим автомобілем. Внаслідок аварії його колега-пасажир отримав тяжкі травми.
Після лікування підозрюваний тривалий час переховувався від слідства у Києві. Йому інкримінують порушення правил дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження. Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі.
Нагадаємо, нещодавно внаслідок ДТП на автодорозі Бориспіль-Дніпро п’ятеро людей загинули, ще двоє були травмовані. Аварія сталася поблизу села Рогозів Бориспільської громади.
Раніше у Броварах сталася серйозна ДТП на вулиці Вокзальній, де водій автомобіля ВАЗ виїхав на зустрічну смугу й зіткнувся з автобусом. Внаслідок аварії загинули дві дівчинки – двох та чотирьох років.

Це просто жах! Невже ми знову стали свідками такого злочину? Скільки ще людей має постраждати, щоб щось змінилося? Сподіваюсь, що справедливість справді буде відновлено, і ці вироки стануть сигналом для всіх, хто сідає за кермо!