Уряд виділив додаткові 220 мільйонів гривень для ЗСУ
Уряд України доповнив фінансування Сил оборони на 220 мільйонів гривень, використавши кошти, які були заплановані для Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко. За її словами, ці кошти залишилися невикористаними в бюджеті.
Зокрема, 100 мільйонів гривень буде направлено на підготовку кадрів Національної гвардії, 70 мільйонів гривень — Міністерству оборони для розвитку, закупівлі, модернізації та ремонту озброєння, а 50 мільйонів гривень — на діяльність Головного управління розвідки.
«Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України», – зазначила Свириденко.
Нагадаємо:
З 15 червня 2023 року громадяни можуть укладати нові контракти на військову службу у ЗСУ, згідно з постановою уряду про запровадження нових типів контрактів.
Раніше повідомлялося, що в бюджеті на 2026 рік не передбачено коштів на реалізацію експериментального проєкту, який передбачає підвищення виплат військовослужбовцям.
