Рух завершив співпрацю з Остапом Притулою
Футбольний клуб “Рух” оголосив про припинення співпраці з півзахисником Остапом Притулою.
Відповідну інформацію підтвердила пресслужба львівського клубу.
Притула приєднався до “жовто-чорних” восени 2020 року. За цей час він провів 123 матчі, ставши рекордсменом клубу за кількістю зіграних матчів в українській Прем’єр-лізі. У його активі 6 забитих голів та 7 результативних передач.
Напередодні “Рух” попрощався ще з трьома гравцями, які одразу перейшли до складу ЛНЗ, що тренується під керівництвом колишнього головного тренера львівського клубу Віталія Пономарьова.
Також клуб попрощався з Василем Рунічем. Нагадуємо, що “Рух” відмовився від участі у перехідних матчах за місце в УПЛ, завершивши чемпіонат на 14 місці. У наступному сезоні команда виступатиме у Другій лізі.

Не зрозуміло, чому взагалі дійшли до такого рішення. Людина, яка стільки зробила для клубу, заслуговує на повагу і нормальний фінал кар’єри. Сподіваюся, це не вплине на команду надалі.