Кір Стармер оголосив про відставку та подякував співробітникам
Британський прем’єр-міністр Кір Стармер виступив із непублічною промовою перед працівниками урядової резиденції після оголошення про свою відставку. Він щиро подякував команді за їхню працю.
Стармер висловив вдячність особливо тим, хто підтримував його з самого початку. Він зазначив, що їхні зусилля, доброта та понаднормова праця робили значний внесок у благо нації і були помічені.
«Це важливо для людей, з якими ви ніколи не зустрінетеся, які ніколи не дізнаються про вашу роботу. Ось що справді має значення», – цитує Стармера видання.
Також прем’єр подякував тим, хто підтримував його родину і проводив час, спілкуючись з людьми у саду за чашкою чаю або кави.
Нагадаємо, 22 червня Кір Стармер оголосив, що його час на посаді прем’єра завершився.
19 червня стали відомі результати довиборів в окрузі Мейкерфілд, де переміг мер Великого Манчестера Енді Бернем. Ця перемога відкрила йому шлях до висунення на посаду лідера лейбористів, що стало загрозою для Стармера.
Детальніше про події читайте у матеріалі “ЄвроПравди”: Британія може втратити прем’єра: як провал на місцевих виборах штовхає Стармера до відставки.
