Вільямс зазнала 11-ї поспіль поразки та покинула турнір у Бад-Гомбурзі

Вільямс зазнала 11-ї поспіль поразки та покинула турнір у Бад-Гомбурзі

Вінус Вільямс зазнала 11-ї поразки поспіль

Легендарна 46-річна американська тенісистка Вінус Вільямс (471) програла 11-й матч підряд. Це сталося на турнірі WTA 500 у Бад-Гомбурзі, де вона поступилася 35-річній румунці Ірині-Камелії Бегу (211).

Зустріч тривала 2 години 58 хвилин і завершилася з рахунком 2:6, 6:4, 6:7(6). Для Вінус це вже восьма поразка цього року.

Варто зазначити, що для Вільямс це був перший матч на трав’яних кортах після Вімблдону-2023, де вона в першому колі програла Еліні Світоліній.

Bad Homburg Open powered by Solarwatt – WTA 500
Бад-Гомбург, Німеччина, трава
Призовий фонд: $1,206,446
Перше коло, 22 червня

Ірина-Камелія Бегу (Румунія) – Вінус Вільямс (США) 6:2, 4:6, 7:6(6)

Нагадаємо, нещодавно сестри Вільямс та інші зіркові гравці отримали вайлд-кард для участі в основній сітці Вімблдону.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =