Фото: Михайло Федоров / Телеграм
Міністр оборони Михайло Федоров
З початку року українські сили оборони ліквідували близько 167 тисяч російських військових
Українські безпілотники з початку року успішно поразили понад 800 тисяч ворожих цілей, що складає понад 90% втрат окупантів. Про це повідомив міністр оборони Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.
За словами міністра, завдяки роботі підрозділів безпілотних систем вдалося серйозно підірвати логістичне забезпечення та військовий потенціал противника у глибокому тилу. На рахунку українських дронів — знищена артилерія, засоби ППО, реактивні системи залпового вогню, бронетехніка, роботизовані комплекси, склади боєприпасів та командні штаби ворога.
Протягом цього часу українські сили оборони ліквідували або важко поранили близько 167 тисяч російських солдатів. Найбільш потужним виявився травень, коли було уражено понад 181 тисячу цілей, а кількість ліквідованих або важко поранених окупантів сягнула 31 530 осіб.
Міністр також нагадав про систему винагород єБали за підтверджені успішні удари. Військові можуть обмінювати ці бонуси через платформу Brave1 Market на додаткове обладнання, зокрема нові дрони, наземні роботизовані комплекси (НРК) та засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ). Він підкреслив, що Міністерство оборони активно розширює рішення, які демонструють найвищу ефективність.
Згідно зі словами Федорова, відповідно до завдання президента, українська сторона продовжує виснажувати ворога в трьох доменах: небі, на землі та в економіці.

Щось мені не дає спокою ця цифра в 800 тисяч. Як за такою кількістю цілей можна взагалі контролювати ситуацію? Невже дійсно така безладна робота? Справді, хочеться вірити, що все це має сенс, але в мене залишаються питання.