Ексгравці Шахтаря та Динамо залишили склад черкаського ЛНЗ

Ексгравці Шахтаря та Динамо залишили склад черкаського ЛНЗ

Танковський та Подоляк покинули ЛНЗ

Півзахисники В’ячеслав Танковський та Марк Подоляк залишили склад черкаського футбольного клубу ЛНЗ.

Про це повідомила пресслужба команди.

“Дякуємо за час, проведений у команді, та бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі!”, – йдеться у прощальному зверненні.

Деталі про причини завершення співпраці не розголошуються. Вартість трансферу Танковського оцінюється у 500 тисяч євро, вартість Подоляка – 50 тисяч євро (за даними Transfermarkt).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Танковський продовжить кар’єру в Буковині, де вже погоджена угода на його оренду.

У минулому сезоні Танковський провів 20 матчів за “фіолетових”, забив один гол та зробив один асист. Вихованець Шахтаря також грав за Маріуполь, Зорю, Арсенал, Металіст, Дніпро-1 та Полісся.

В’ячеслав приєднався до ЛНЗ на початку 2025 року. За цей час він зіграв 33 матчі, забив 2 голи та відзначився 1 асистом. У 2017 році Танковський отримав виклик до збірної України, але не дебютував за національну команду.

Марк Подоляк – випускник академії київського Динамо, хоча і не дебютував за основну команду. Після цього він перейшов до англійського Бракнелла, виступаючи в нижчих дивізіонах.

У червні минулого року Подоляк повернувся в Україну з іспанського Леганеса та підписав контракт з ЛНЗ. За дорослу команду черкаського клубу хавбек відіграв лише один матч.

Варто зазначити, що за підсумками сезону УПЛ-2025/26 ЛНЗ зайняв друге місце, отримавши срібні медалі з 60 балами. Черкащани поступилися лише донецькому Шахтарю, який набрав 72 очки.

Команда під керівництвом Пономарьова випередила житомирське Полісся на один пункт. У останньому турі УПЛ черкащани мінімально обіграли Оболонь (1:0) та вперше вийшли в єврокубки.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × два =