Фото: Трибуна.Суми
В енергетиків додалося роботи після нових обстрілів
Енергетики прикладають усіх зусиль, аби швидко відновити електропостачання
В понеділок зранку в семи областях України зафіксовано знеструмлення через атаки російських агресорів на об’єкти енергетичної інфраструктури. Це повідомили в Укренерго 22 червня.
Найскладніша ситуація нині спостерігається у Донецькій та Херсонській областях, де сталося найбільше нових знеструмлень через пошкоджене ворогом обладнання. Окрім того, внаслідок нічних і ранкових обстрілів знеструмлені також споживачі у Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті там, де це дозволяють безпекові умови.
Споживання електроенергії зросло на 2,2% в порівнянні з попереднім робочим днем – п’ятницею. Це пов’язано з підвищенням температури повітря в більшість областей України, що зумовлює активне використання кондиціонерів.
Енергетики закликають громадян перенести активне споживання електрики на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.
Нагадаємо, сьогодні вночі російські сили запустили ракету Іскандер-М та 88 безпілотників різних типів по Україні. Більшість ворожих цілей була знищена підрозділами ППО, проте не обійшлося без влучань.
Внаслідок удару російського дрона по будинку багатодітної родини у Шосткинському районі Сумської області загинули троє людей, серед яких 13-річний хлопчик. Також є поранені.
