Внаслідок ДТП жінка отримала важкі травми і померла в лікарні.
У неділю, 21 червня, на Самбірщині сталось ДТП, у якому водійка автомобіля Opel Vivaro зіткнулася з електромопедом. На жаль, 74-річна водійка двоколісного транспорту отримала серйозні травми та померла в лікарні.
Трагедія на дорогах
Аварія сталася близько 13:20 у селі Городовичі Хирівської громади. За попередніми даними, 34-річна жінка з Хирова, яка керувала автомобілем Opel Vivaro та рухалася в напрямку Самбора, зіткнулася з електромопедом, за кермом якого була 74-річна мешканка села Городовичі.
Внаслідок зіткнення водійка електромопеда отримала важкі травми і була госпіталізована до реанімаційного відділення Самбірської районної лікарні. На жаль, незважаючи на зусилля лікарів, її життя врятувати не вдалося.
Правоохоронці наразі розслідують всі обставини та причини цієї трагічної події.

Сумно чути про такі трагедії. Сподіваюся, що будуть вжиті заходи для підвищення безпеки на дорогах.